Kulturytring administrasjon

  • Prosjektkoordinator Kulturytring Drammen Kaia Brænne 909 58 268 kaia@noku.no
  • Generalsekretær NOKU Hege Knarvik Sande 92048396 sande@noku.no
  • Kommunikasjon Mari Johanne Mûller 92 62 04 85 mari@noku.no
  • Rådgiver Administrasjon NOKU Monica Faye 90784826 monica@noku.no

Tappin

Teknisk ansvarlig
Caroline Paludan Johansen 92 28 28 62 caroline@tappin.no

Godt Sagt

  • Produsent Børge 924 45 802 Borge@godtsagt.no
  • Produksjonsleder Yvonne 906 82 504 yvonne@godtsagt.no

Teknisk ansvarlig fordelt på scener

Hovedscenen

Teknisk ansvarlig: Jannik 481 15 337
Billedregi: Pernille 478 95 777
Fotograf: Ola 406 00 058

Union Multisal 1

Fotograf/avvikler: Kristoffer 98 613 740

Union Multisal 2

Fotograf/avvikler: Simon 968 67 705

Bakgården

Fotograf/avvikler: Stian 412 86 721
Fotograf: Herman 909 96 561

Biblioteket

Fotograf/avvikler: Lars Kristian 970 60 846

Vannspeilet

Fotograf/avvikler: Roger 932 12 188


Fast stab Union

  • Teknisk sjef: Toro Heiskala 992 23 222 Toro@drammenscener.no
  • Avdelingsleder Konferanse/Event: Morten Olesen 48471121 morten@drammenscener.no
  • Konferanse/servering: Mari Odland 95755934 mari@drammenscener.no

Arrangementsverter UNION

  • UNG-arrangement + Frivillig Guro Frey 97520098 guro@noku.no
  • Frivillig Ida Marie Helmen 47658235
  • Frivillig Shawkat Jafari 91556064
  • Frivillig Tanja Bordøy 91419571
  • Frivillig Gry Sande 96922404
  • Frivillig / Spørretimer Marija Bliznac 40572682


Vannspeilet / Papirbredden

Arrangementsleder: Louise Winness Prestgard 404 12 730 louise@bvd.no


Biblioteket

  • Ansvarlig: Øyvind Svaleng 959 46 533 Oyvind.Svaleng@drammen.kommune.no
  • Kontaktperson Drammen Kommune: Vibeke Hermanrud 90116493 vibeke.hermanrud@drammen.kommune.no
  • Arrangementsvert Ann-Magritt 97171515
  • Arrangementsvert Marita 90273595
  • Arrangementsvert Espen 93883438
  • Arrangementsvert Refka 93807169
  • Arrangementsvert Vibeke 90116493

Bemanning Velkomstdisk

Mandag – onsdag Linn Silje 95771971 (Bemannings-koordinator Drammen)

  • Mandag 21.6, kl. 9 – 12 Tone 98866862
  • Mandag 21.6, kl 12 – 15:30 Bente 996 36 925
  • Mandag 21.6, kl 15:30 – 19 Wilfred 924 43 048
  • Tirsdag 22.6, kl. 8 – 12 Gunnhild 40 28 19 88
  • Tirsdag 22.6, kl. 12 – 17 Bente 996 36 925
  • Onsdag 23.6, kl. 8 – 13 Tone 98866862
  • Onsdag 23.6, kl. 13 – 18 Gunnhild 40 28 19 88

Meld deg på nyhetsbrev

Vær den første til å motta nyheter om arrangementer, nye initiativer, gode historier og programmet.